Hakkımızda

NELER YAPIYORUZ ?

  • Otomotiv Ürünleri

  • Hijyen Ürünleri

  • Pergola / Tente Sistemleri

  • HMI Ekranlar

Yeni Nesil İşlemcilerin ve Elektronik Parçaların Entegrasyonu

Yeni nesil işlemcilerin ve elektronik parçaların entegrasyonuyla; özel olarak geliştirdiğimiz protokollerle destekleyerek daha az enerji harcayan, daha ekonomik, istenildiğinde tüm dünyadaki cihazlarımızı uzaktan kontrol edebildiğimiz, veri akışının yüksek güvenilirlikte olduğu, her geçen gün yeni fikirler ürettiğimiz bu yolda sizlere daha iyi hizmet verebilmek için birçok alanda özenle çalışıyoruz. Endüstri 4.0 herkesin hakkı..

Yazılım

Gömülü sistem, mobil, server ve daha birçok platformda yazılım yapıyoruz. Platformun önemi yok biz hepsini seviyoruz.

Donanım

Üretimin en başından son kullanıcıya gidene kadarki tüm sürecin yakından takipçisiyiz. Sadece yazılım değil tüm cihazlarımızın donanımında da rol oynuyoruz. Bir bütünün her parçasıyız.

Elektronik Devre Tasarımları

Projelerde kullandığımız tüm elektronik kartları kendimiz tasarlıyoruz. İşimizi şansa bırakmak istemiyoruz.

Arayüz Tasarımları

Kullanıcılarımızın isteğine göre arayüz tasarlıyoruz. Yazılar, görseller, renkler, sayfalar ve daha fazlası.. İstediğiniz gibi dizayn edebilir istediğiniz dili seçebilirsiniz. Her kullanıcıya parmak izi kadar benzersiz bir sistem sunuyoruz, özel hissettiriyoruz..

Tasarım

Her proje bir fikirle başlar, tasarımla güzelleşir. Her şey güzelleşsin diye ürünler tasarlıyoruz, çizimler yapıyoruz. Estetik, yaratıcılık, işlevsellik, ergonomi gibi çeşitli kriterleri gözeterek projeler yürütüyoruz. Kaleyi içten fethediyoruz.

AR-GE

Her geçen gün yeni fikirler üretiyor ve bunlara göre aksiyon alıyoruz. Sürekli daha iyinin, daha güncelin peşindeyiz. Ürünlerimizin de en iyisi olması için yerimizde durmuyoruz.

Neden Ferves Teknoloji

Siz değerli müşterilerimizin bizi tercih etmesinin birkaç nedeni.

Sistemin çalışması için tek dokunuş yeter. Sistemi açtıktan saniyeler sonra ürün kullanıma hazır hale gelecektir. Zamanın kıymetini biliyoruz..

Ürünlerimizde, birden çok eşleştirme adımı ve kendi geliştirdiğimiz haberleşme protokolleri gibi birçok güvenlik önlemi aldık. Her şey artık daha güvende.

Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli. Güleryüzlü ekibimiz büyük bir özenle sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Gelen tüm talep ve soruları dikkate alıyor ve en kısa sürede çözüm üretiyoruz. Unutmayın bir tuş uzağınızdayı

Cihazlarımız IOS, Android, Windows gibi işletim sistemleri üzerinden bilgisayar, tablet ve akıllı platformlarda çalışabilmektedir. Hayatı sizin için kolaylaştırıyoruz..

Sistemimizde anahtar kilit uyumunu yakalıyoruz. Tüm ürünlerimiz birbirine kolayca entegre olabiliyor. Sınırları aşıyoruz.